Inebrya Energy tonikum proti vypadávaniu vlasov 125 ml

Ice Cream Energy Lotion Intensive Effect - Sérum proti vypadávaniu vlasov - vlasové sérum posilňuje vlasové vlákno a revitalizuje pokožku hlavy - sójovej bielkoviny a...
Garantovaný nákup z Hairbook.sk

125 ml

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• Tovar dobre poznam, uz mi zabral
  • , zakúpené v LOMAX

Zatial som vyskusala len dvakrat takze účinky este nie je vidiet, ale kupila som si tuto vodicku na zaklade odporucania znamej, ktorej pomohla.

• Výborný výrobok, vlasy mi začali rásť a oveľa menej mi vypadávaju

Výrobok určite odporúčam, tonikum som dostala ako darček. Teraz som si ho objenavala, výsledok bol viditeľmý už po niekoľkých použitach. Vlasy prestali vypadávať a rastu nové vlásky. Aplikácia výrobku je veľmi jednoduchá

Značka
Určenie
pre ženy
Typ produktu
tonika
Objem
125 ml

Ice Cream Energy Lotion Intensive Effect - Sérum proti vypadávaniu vlasov

• vlasové sérum posilňuje vlasové vlákno a revitalizuje pokožku hlavy
  • sójovej bielkoviny a oligo-elementy vo svojom zložení vyživujú pokožku hlavy
  • výťažky zo žihľavy a rozmarínu napomáhajú vyrovnávať pH pokožky
  • posilňuje vlasové vlákno
  • revitalizuje pokožku hlavy
  • obsahuje sójovej bielkoviny, oligo-elementy, výťažky zo žihľavy a rozmarínu
  • napomáha vyrovnávať pH pokožky

Použitie: 1. Umyte vlasy šampónom Energy. 2. Ľahko vysušte vlasy uterákom. 3. Naneste prípravok na pokožku a vmasírujte, neoplachujte.

Na sklade • 1 variant2,9 €30 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,49 €99 % • 2 971 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• Tovar dobre poznam, uz mi zabral

• Výborný výrobok, vlasy mi začali rásť a oveľa menej mi vypadávaju

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,9 €30 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarček2,49 €99 % • 2 971 recenziíĎalšie informácie