Chi 44 Ionic Power Plus Energy Hair Thickener C3 118 ml

Objem
118 ml

Objem
    118 ml

Kúra proti vypadávaniu farbených vlasov.

Systém zložený z vybraných byliniek, prírodných vitamínov a minerálov zlepšujúce štruktúru keratínu, hustotu vlasov a zároveň odstraňuje zdroje voľných radikálov, ktoré môžu spôsobovať stratu vlasov. Pôsobí na mikrocirkuláciu krvi vďaka posilneniu vlasových puzdier, z ktorých budú vyrastať zdravšie, silnejšie vlasy, ktoré nevypadávajú. Posilňuje keratínovú štruktúru.

Použitie:

Prípravok pre každodenné použitie. Prípravok naneste na pokožku hlavy a masírujte. V prvej fáze používania môže liek vyvolať svrbenie, ktoré je spôsobené zlepšením prekrvenia a odstránením odumretej pokožky hlavy, ktoré časom ustupuje.

• gélová konzistencia - dlho schne
      • žiadne zmena v hustote vlasov
      • vyhodené peniaze a stratený čas

Keďže už dlhšie mám problém s riedkymi vlasmi, kúpila som si rovno sadu - šampón, kondicionér aj kúru.

Po minutí všetkých troch produktov môžem s rukou na srdci povedať, že nevidím žiadnu zmenu. Tieto produkty mi nijako nepomohli. Hustota mojich vlasov sa nijako nezmenila. Ani k lepšiemu, ani k horšiemu.

Mám suché vlasy a ani v tomto mi sada nijako nepomohla. Kondicionér mi vlasy skôr zdrsnil a musela som použiť kondicionér v spreji aby som vlasy mohla rozčesať.

Predtým ako som si kúpila túto sadu som používala Biohar Vlasový aktivátor, ktorý kúpite v lekárni na 5€. Táto kúra mi hydratovala vlasovú pokožku a podľa maličkých vláskov ktoré mi kde-tu začali rásť môžem povedať, že mi aj naštartoval rast vlasov. (podľa dĺžky nových vlasov to musí byť Biohar aktivátor).

ZÁVER: Nefunguje. Kúpte si Biohar Vlasový aktivátor za 5€.